Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Pluspunkt Deutsch

  • Нові навчальні матеріали відповідно до переглянутої навчальної програми для інтеграційних курсів
  • Оптимальна підготовка до повсякденного життя і роботи в Німеччині
  • Великий, диференціюючий спектр вправ

   Pluspunkt Deutsch - Leben in Deutschland це спеціальна нова навчальна програма для інтеграційних курсів. Вона допомагає людям які живуть і працюють в Німеччині, вивчаючи мову, справлятися з ситуаціями в повсякденному житті. Розкриваючи такі теми, як пошук житла, державні структури, банки, трудове життя, догляд за дітьми і школа, курс відкриває їм шляхи для спілкування і взаємодії в німецькомовному, культурному середовищі. Таким чином учні отримують, необхідну для вирішення їх повсякденних завдань, практику розмовної мови і граматики. Також в курс інтегровано відео з гумористичними епізодами з німецького життя, що в комплексі з основними вправами і теорією сприяє розумінню і засвоєнню матеріалу.

   Цей курс був доопрацьований відповідно до переглянутої навчальної програми 2017 року. Зміст було оптимізовано, а також включені нові теми і матеріали (робота, професії, теми по міжкультурній різноманітності і цінностям).

1 2
1 2