Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Guess What!

Прекрасні фотографії з усього світу, захоплююче відео з реального життя і захоплюючі теми запрошують молодих учнів у дивовижну подорож, щоб вивчаючи англійську мову, вивчати світ.

Чому кити вистрибують з води? Що змушує наші тіла рухатися? У Guess What! є відповіді на всі ці та багато інших питань. Цей наочний шестиступеневий курс розкриває природну цікавість дітей і пробуджує їхній інтерес тематичними матеріалами, гарними фотографіями і захоплюючим відео. Курс приваблює їх у дивовижну подорож по вивченню навколишнього світу за допомогою вивчення англійської мови. Навчальна програма, зіставлена з іспитами Cambridge English: Young Learners і акцентом на саморефлексію, забезпечує дітям необхідну підтримку для отримання задоволення від навчання і досягнення відмінних результатів. Орієнтація на функціональну мову надає учням інструменти, необхідні для використання англійської мови в школі і за її межами, в той час як живі історії готують до успіху в житті з соціальними цінностями. Цифрова підтримка в Guess What! дозволяє вчителям освоювати матеріал по новому, завдяки інтерактивному програмному забезпеченню Presentation Plus, додатковій онлайн-практиці в Cambridge Learning Management System і онлайн-курсу навчання для викладачів.

Особливості курсу:

  • Яскраві фотографії з усього світу викликають інтерес у дітей до занять.
  • Тематичні уроки з відео покращують знання предметів і навички прослуховування.
  • Пригодницькі історії розважають і прищеплюють соціальні цінності.
  • Зосередження уваги на функціональній мові і вимові розвиває впевненість у розмові, в той час як навчальний план YLE забезпечує успіх на іспитах.
  • Інтерактивні онлайн-ресурси допомагають створити міцний зв'язок між школою і домом.
  • Живі пісні роблять навчання приємним і незабутнім.
  • Підтримка викладачів за допомогою Presentation Plus і безкоштовного цифрового курсу підготовки викладачів в Cambridge LMS.
1 2
1 2