Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Cultural Crossroads

   Посібники Cultural Crossroads рекомендовано для використання на уроках англійської мови як додатковий компонент до підручників Prime Time,  Spark , On Screen  або до інших НМК для реалізації в повному обсязі цілей програми з вивчення англійської мови. Чітка структура уроку, ілюстративний матеріал, внутрішня логіка та компактнее подання кожної теми на двох сторінках, різноманітність завдань при збереженні послідовності та цілісності кожного блоку робить посібник ефективним та легким для використання. Тексти посібника відповідають тематиці програмних вимог  та інтересам учнів, а завдання, що супроводжують кожний текст, сприяють розвитку мовних і мовленнєвих компетенцій учнів.

    При замовленні комплекту з курсів Prime Time, Spark або On Screen (Student's Book та Workbook) отримайте один екземпляр Cultural Crossroads відповідного рівня безкоштовно.