Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Cambridge IELTS Trainer 2

   Шисть практичних тестів IELTS для ідеальної підготовці до іспиту, включають детальну інформацію про формат тесту, типи питань, системи балів, а також покрокові інструкції та поради.

   IELTS Trainer 2 є ідеальним супутником для підготовки до іспиту IELTS з виданнями для модуля Academic та модуля General Training. Окрім шости повних тестів, він пропонує прості у виконанні, експертні вказівки та поради, розроблені для гарантування успішності на іспиті. Перші два тести повністю керуються покроковими порадами щодо вирішення кожного документу. Діяльність з додаткової граматики, словникового запасу та письмової практики інформується банком справжніх екзаменаційних робіт кандидатів та зосереджується на тих сферах, де студентам зазвичай потрібна найбільша допомога. IELTS Trainer 2 постачається з завантажуваними ресурсами, включаючи аудіо та відповіді з чіткими поясненнями.