Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Skillful: Listening and Speaking

Серія Skillful: Listening and Speaking ретельно структурована для зручності практики навичок мови і сприйняття мови на слух.

Розділ аудіювання надає можливості для обговорень і взаємодії між учнями, а також завдання для практики загальних і конкретних навичок сприйняття мови на слух і вдосконалення вміння критично аналізувати ідеї текстів.

Матеріал для розвитку мови складається з трьох основних аспектів: граматики, пунктуації та мови. В результаті ці сфери об'єднуються в фінальному, реалістичному і продуктивному завданні, яке дає учням можливості використовувати новопридбані навички під час виконання вправ.

У комплект до курсу додається код доступу до діджібуку в режимі онлайн. Крім цифрового тексту учні отримують доступ до широкого спектру інформації, завданням, аудіофайлів, корисним словниковим визначенням, відеоматеріалів і контрольному списку питань.

Основна характеристика:

  • короткі розділи з зрозуміло сформованою структурою
  • упор на навчальні навички
  • увагу розвитку критичного мислення
  • список Academic Keyword List Льовенського університету
  • діджібук з профільними практичними завданнями, відеоматеріалами та тестами поряд з додатковими практичними завданнями екзаменаційного типу