Корзина
949 отзывов
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
+380931704154
УкраинаКиеввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Hot Spot

  Новий п'ятирівневий захоплюючий курс для підлітків Hot Spot вдало представляє особистісно орієнтований підхід до кожного учня завдяки мотивуючим текстам, яскравим ілюстраціям і фотографіям.

  Підручник містить 7 модулів, пов'язаних однією темою, кожен з яких складається з уроку-презентації, уроку розвитку інтегрованих міжкультурних навичок, повторення і ігровий секції Extra Special. Кожен урок виділяється вдалим поєднанням усіх чотирьох мовних навичок, які відпрацьовуються в подальшому, зосереджуючись на культурному аспекті теми модуля.

  Фокусуючись на текстах про Велику Британію та інші англомовни країни, Hot Spot пропонує різноманітний культурно збагачений матеріал, який зацікавить і буде мотивувати підлітків вивчати англійську мову.

  Характерні особливості:

  • Містить ілюстрований граматичний довідник з вправами на закріплення матеріалу
  • Розділ Check your Еnglish в кінці кожного уроку заохочує учнів до відповідальності у вивченні мовного матеріалу
  • Вправи з фонетики в кожному модулі зосереджені на загальних проблемах вимови і містять скоромовки, інтонаційні моделі і вправи, на відпрацювання звуків
  • Зручна у використанні кольорова книга для вчителя включає диск з тестами, які можна редагувати
  • Розділ Extra special містить матеріал для міні-проекту, який є ідеальним для підготовки домашніх проектів і розвитку комунікативних навичок відповідно до іспиту (CEF)
  • Робочий зошит містить розділ Learning Diary для перевірки учнями отриманих знань