Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Eyes Open

  Розроблений в співробітництві з Discovery Education ™, курс Eyes Open пропонує захоплююче відео Discovery Education ™ і стимулює глобальні теми, щоб мотивувати учнів і пробудити в них цікавість. Чотири відео в кожному блоці роблять навчання актуальним і створюють можливості для більш глибокого розуміння. Керуючись покроковими вправами і персоналізованими навчальними завданнями, ви зможете краще говорити і писати. Інструменти моніторингу прогресу і гнучка підтримка викладання, в тому числі оціночні тести і додаткові практичні заняття, гарантують, що кожен учень може досягти успіху. Також доступні електронні підручники і версія підручника з доступом до онлайн-платформи управління навчанням і онлайн-підручниками.

  Основні характеристики:

  • Цікаве відео та стимулюючі глобальні теми викликають цікавість, залучають і мотивують учнів-підлітків.
  • Ретельне опрацювання персоналізованих мовних вправ призводить до більш вільного володіння мовою та письмом.
  • Гнучка підтримка викладання для класів зі змішаними здібностями, в тому числі тести і додаткові практичні заняття, а також попередні та екзаменаційні тести Key for Schools.
1 2
1 2