Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Česky krok za krokem

   Učebnice Česky krok za krokem призначений для навчання на рівнях А1-В1. Під новою назвою ми знаходимо тут переглянутий, розширений і істотно оновлений контент і графічно оновлену версію популярного підручника чеської мови як іноземної. Нещодавно випущений в українській версії.

    Книга містить 24 уроку, які систематично розвивають всі навички, засновані на ситуаціях під час спілкування, як сприйнятливих (читання та аудіювання), так і продуктивних (лист і мова), з акцентом на здатність спілкуватися і активно використовувати чеську мову в практичному житті. У порівнянні з попереднім виданням підручника, Učebnice Česky krok za krokem пропонує методично складні способи роботи з текстами і більше комунікативних вправ і завдань. Граматика представлена в упорядкованих таблицях і з зрозумілими діаграмами, малюнками і символами. Підручник містить багаті фото- і графічні матеріали, додаток зі словником і ключем і два компакт-диски із записами текстів (також в форматі MP3 в режимі онлайн). Дві окремо доступні робочі зошити призначені для вивчення предмета. Завдяки багатому словниковому запасу, численним текстам і докладним граматичним поясненням українською мовою, курс задовольнить навіть найвимогливіших людей, зацікавлених у вивченні чеської мови як іноземної.