Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Vocabulaire Progressif du Français

  Підручники серії Vocabulaire Progressif du Français допоможуть учням освоїти лексику французької мови. Серія складається з підручників початкового, середнього та просунутого рівня.

  Як і інші підручники з серії «Progressif» дані навчальні посібники мають просту і логічну структуру: на лівій сторінці представлений новий матеріал (в даному випадку, лексика, що відноситься до однієї конкретної теми), на правій сторінці - вправи на тренування даного матеріалу. Нові слова представлені, в першу чергу, за допомогою прикладів. Нові слова і вирази виділені жирним шрифтом, деякі з них ілюструють усне мовлення, деякі письмову. Часто прикладами для нової теми є невеликі діалоги. Пояснення деяких тем спрощується завдяки ілюстраціям. Окремим значком виділяються слова, взяті з розмовної мови. Пояснення написані простою і зрозумілою мовою. Автори підручників доповнюють пояснення різноманітними замітками: або ж пов'язаними з поняттями, властивими Франції та французької культури, або ж пов'язаними з граматикою французької мови.

  Вправи на тренування, які представлені на правій сторінці, дозволяють опрацювати нову тему і запам'ятати нові слова і вирази. Вони представлені від найлегшого до складнішого. Остання вправа кожного розділу є своєрідним підсумковим контролем до кожної теми.

  Підручники серії Vocabulaire Progressif du Français можуть стати додатком до загального курсу французької мови або додатковим посібником при підготовці міжнародних іспитів DELF. Теми підручників збігаються з темами, які проходять на рівнях А1, А2, В1 і В2 Загальноєвропейської системи.Підручники даної серії можуть бути використані як при роботі в класі, так і для самостійного навчання. Самостійна робота можлива при наявності книг з правильними відповідями.