Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

English365

   English365 - це трирівневий курс ділового та загальнорозмовного англійської мови.

   Відображаючи баланс між роботою та особистим життям зайнятої дорослої людини, він дозволяє учням освоїти англійську мову, яка їм необхідна для спілкування в соціальній і діловій сфері в повсякденному житті. Курс призначений для професіоналів, що працюють в самих різних сферах діяльності, включаючи традиційний бізнес, громадський і волонтерський сектори. Він добре підходить тим, хто вивчав англійську мову в минулому, але хоче освіжити, закріпити і застосувати на практиці свій існуючий англійський, а також поліпшити навички володіння мовою. Кожен з 30 блоків підручника надає як мінімум 90-хвилинний навчальний матеріал для занять в класі.

   Програмне забезпечення Whiteboard, розроблене для використання разом з підручником, пропонує викладачам динамічний, гнучкий спосіб подачі та використання матеріалу підручника в класі, включаючи аудіо  малюнки та тексти. www.cambridge.org/elt/english365 пропонує додаткову інформацію і практику у вигляді робочих сторінок, словникових списків, онлайн-досліджень, посилань і блоків для редагування.

   Особливості курсу:

  • Практикує ряд професійних навичок спілкування, включаючи презентацію, участь у зустрічах і переговорах.
  • Залучає учнів в спеціальні інтерв'ю з людьми різних професій.