Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

English Unlimited

  English Unlimited - це шестирівневий (від А1 до С1) цільової курс для дорослих. Зосереджений на цілеспрямованих, реальних задачах, він готує учнів до самостійного використання англійської мови для глобального спілкування.

  Завдяки по-справжньому надихаючим темам і заходам з особливим акцентом на міжкультурну компетентність як «п'ятий навик» цей дійсно міжнародний курс допомагає учням стати більш чутливими, більш ефективними комунікаторами. Викладаючи природну, надійну мову і використовуючи справжнє аудіо з самого початку, він не тільки приносить реальне життя в клас, а й дає учням навички, стратегії і впевненість, в яких вони потребу, щоб впевнено спілкуватися за межами школи.

  Основні характеристики курсу:

  • Універсальні, привабливі теми і заняття, які надихають учнів у всьому світі, роблять курс ідеальним для змішаних груп і груп з однієї національністю в класі.
  • Пакет Teacher's Pack з DVD-ROM містить додаткові ідеї і завдання, а також комплексну програму тестування і оцінки, додаткову підтримку грамотності та листи для користувачів, які не належать до латиниці, і багато іншого.
  • Пакет самонавчання з DVD-ROM являє собою сучасне рішення для автономного навчання, включаючи інтерактивні дії, автентичні аудіо і відео, тести, практику вимови і багато іншого.
  • Автентичне аудіо з самого початку (доступно на компакт-дисках Class Audio) за участю носіїв і не носіїв мови, підвищує здатність учнів розуміти природну англійську для іноземних носіїв
1 2
1 2