Корзина
950 отзывов
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
+380931704154
УкраинаКиеввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

21st Century Reading

   21st Century Reading було створено в рамках партнерства між TED, некомерційною організацією, що займається поширенням ідей за допомогою коротких, потужних бесід і National Geographic Learning. 21st Century Reading є ідеальним форумом для вивчення англійської мови, що дозволяє встановити зв'язок з різними темами - від природних наук до бізнесу і глобальних проблем. Використовуючи TED Talks як трамплін для обміну ідеями, ця нова чотирьохрівнева серія для читання показує учням, як розуміти і реагувати на ідеї і зміст англійською мовою.

  Особливості серії:

  • TED Talks, в яких розповідаються дивовижні історії, представлені надихаючими мислителями і діячами, розпалюють цікавість і знайомлять учнів з ідеями, здатними змінити світ.
  • У лекціях ТЕД Talks використовується автентична мова, яку викладають експерти в своїй області, надаючи учням моделі англійської мови, реальні і актуальні для їх навчання.
  • Навички критичного і творчого мислення, включаючи аналіз, оцінку, синтез, рефлексію, висновки і рішення проблем, повністю інтегровані в кожен розділ, щоб допомогти учням розвинути академічні навички.
  • Завдання з читання та словникового запасу допомагають учням краще зрозуміти ключові ідеї, навички та мову.