Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

English in Mind 2nd Edition

  Це друге видання оновлює курс, який відмінно зарекомендував себе для занять з англійської мови у всьому світі.

  Цікавий контент і сильний акцент на граматиці і словниковому запасі роблять цей курс популярним як серед викладачів, так і серед студентів. Кожен рівень курсу передбачає 80-90 годин занять в класі і ідеально підходить для занять з дітьми різних здібностей. Популярні функції курсу були оновлені новим контентом, включаючи теми для творчого читання і прослуховування, розділи «Culture in mind» і «Everyday English». Абсолютно новим для другого видання є DVD-ROM для підручника, який містить ігри, додаткові вправи і відеоролики із зображенням персонажів з історії та функцію «Відео». Вчителі зможуть оцінити нову цифрову підтримку у формі Testmaker Audio CD / CD-ROM, яка дозволяє їм створювати і редагувати свої власні тести, і Classware, який об'єднує підручник, аудіо та відео класу.

  Ключові особливості:

  • Творчі і привабливі теми викликають інтерес у підлітків і мотивують до навчання.
  • Проекти та письмові завдання дозволяють учням створювати власне мовне портфоліо, розвиваючи самостійність учня і даючи студентам навички практичного застосування мови.
  • Розділи «Culture in mind» дають студентам уявлення про різні аспекти культури в англомовному світі.
  • Книга ресурсів вчителя з фотокопіруемою граматикою і комунікаційними вправами дає вчителям більшу підтримку і гнучкість. Сторінки посібника містять безліч навчальних рад і ідей. Розділ «Memo from Mario» були написані експертом по методології Маріо Рінволукрі.
  • Безперервні підліткові фотоісторії дають учням відчуття сучасної розмовної англійської. Ці ж персонажі також присутні в пов'язаних відео епізодах.
  • Скорочені 14 одиниць на рівень означають, що класи можуть охоплювати весь навчальний план протягом року.
  • Розділ «Get it right!» На основі унікальної інформації з Cambridge Learner Corpus, охоплює проблемні області, загальні для учнів кожного рівня.
  • Восьмістранічних розділ «Welcome» на кожному рівні і рівень Starter для початківців допомагають добре познайомитися з курсом.
1 2
1 2