Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Think

Think - це динамічний курс, призначений для залучення учнів-підлітків і заставляючи їх думати. Поряд з розвитком мовних навичок учнів, він пропонує цілісний підхід до навчання: розвиток навичок мислення, спонукання їх задуматися про цінності і формування самооцінки. Тими вибираються так, щоб залучати і кидати виклик підліткам, розвиваючи їх уяву і забезпечуючи ефективне навчання. Вправи в стилі іспиту і поради допомагають студентам підготуватися до Кембриджського англійського, попереднього і першого. Цей курс, заснований на Cambridge English Corpus, відображає реальне використання мови, а розділи «Як правильно зрозуміти» допомагають учням уникнути поширених помилок.

Особливості курсу:

  • Кидає виклик своїм учням-підліткам і надихає їх на роздуми.
  • Письмові та усні вправи розвивають продуктивні навички.
  • Уроки 'THINK Exam' і екзаменаційні заняття готують студентів до Кембриджського англійського, попереднього, першого і просунутого рівнях.
  • Вправи з оцінкою робочого зошита і додаткові ідеї в Книзі Вчителя ідеально підходять для занять у класі з дітьми різних здібностей.
  • Гнучкий цифрова підтримка включає в себе програмне забезпечення для презентацій у класі Presentation Plus, онлайн-книги та інтерактивні електронні книги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner