Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Final Draft

Final Draft допомагає студентам стати впевненими та ефективними письменниками та готує їх до успіху в університетському навчанні. Студенти знайомляться з риторичними режимами, академічною лексикою та структурами, необхідними для розвитку власного академічного голосу.

Final Draft поєднує навички академічного письма, словниковий запас, моделі, граматику та спеціальний розділ про плагіат.

Вивчитися академичному листа досить складно, але Final Draft дає студентам для цього усі необхідні інструменти. Навички письма та поглиблений аналіз моделей дають підґрунтя для розвитку. Лексика, колокації та фрази, а також детальна інформація про граматику листи готують учнів до курсів листи в коледжі. Студенти вчаться унікати плагіату в кожній главі шкірного рівня. Цей цілеспрямований, довгостроковий фокус на уникненні плагіату допомагає забезпечити цим студентам можливість використовувати джерела та висвітлювати власні думки.

Ключові риси:

  • Учні читають та аналізують як модельне написання, так і приклади у реальному світі, допомагаючи зрозуміти застосування академічної писемності поза класом.
  • Інформація та вправи з граматики листи, а також найпоширеніші граматичні помилки спрямовують учнів на більшу точність.
  • Студенти дізнаються, як уникнути плагіату (перефразовування, цитування тощо) у кожному розділі кожної книги.
  • Лексика, колокації та академічні фрази допомагають зробити лист студентів більш природними.
  • Writing Skills Interactive - це ідеальне доповнення, що пропонує онлайн-інструктаж та практикування ключових навичок письма.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner