Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!
+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Get Ready for International Business

Курс ділової англійської мови для рівнів Pre-intermediate Intermediate і (A2-B1). Підходить для тих, хто знаходиться на початку кар'єр кар'єрного шляху і в пошуку вивчення практичного та функціонального ділової мови.

Курс Get Ready for International Business готує учнів, які починають роботу в офісному середовищі, де використовується комунікативна ділова англійська мова. Курс пропонує користувачам вивчення функціональної англійської мови за міжнародним стандартом з ухилом на розвиток навичок розмовної мови та сприйняття мови на слух.

У кожному розділі представлені чотири сторінки базового матеріалу (переважно, завдання для аудіювання) і дві сторінки додаткового навчального матеріалу. Додаткові матеріали представлені параграфами «У бізнесі» і «Точки зору», в яких розкриваються основні аспекти міжнародного бізнесу. У зміст курсу входять завдання, схожі з екзаменаційними завданнями BEC, а також практичні завдання екзаменаційного типу.

За допомогою електронної дошки, комп'ютера або проектора вчителі мають можливість використовувати цифрову версію підручника з вбудованими аудіозаписами. Get Ready for International Business це компактний курс вивчення ділової англійської мови, який дає кожному можливість досягти поставлених цілей. Матеріал для шкірного рівня курсу розрахований приблизно на 60 навчальних годин і може бути легко адаптований під будь-який навчальний процес.

обидві версії підручника включають завдання, схожі з завданнями екзаменаційних тестувань BEC
практичні завдання параграфа «У бізнесі» створюють реалістичну картину робочого середовища
у параграфі «Точки зору» відображені головні аспекти бізнесу на міжнародному рівні
практичні завдання граматичного довідника дозволяють вивчити головні правила граматики мови
міжнародний стандарт англійської мови
підручник також уявлень в цифровому форматі, який зручний для роботи в класі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner