Корзина
1028 отзывов
🚚 Безкоштовна доставка на весь рік всього за 99 грн.Заказать
+380955709955
+380965709955
+380931704154
УкраинаКиеввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Playway to English Second edition

   Playway to English Second edition - це нова версія популярного чотирирівневого курсу навчання англійської мови маленьким дітям.

   Учні вивчають англійську мову за допомогою гри, музики та загальної фізичної реакції, забезпечуючи їм веселе та динамічне навчання. На першому рівні діти вчаться впевнено користуватися англійською мовою, слухаючи та говорячи, перш ніж їх навчати читати та писати на рівнях 2, 3 та 4. Курс пропонує широкий спектр матеріалів для вчителів, включаючи DVD із розважальними ескізами та мультфільмами, що роблять вивчення мови веселим і мотивуючим. Курс поставляється з набором ілюстрованих карт із сюжетами та картками, які допоможуть дітям запам'ятати те, що вони дізналися.

   Ключові риси

  • Історії, пісні, ігри, співи та рими роблять вивчення англійської мови незабутнім.
  • Підготовлено досвідченим авторським колективом, який вже багато років викладає та пише молодим учням.
  • Сильна підтримка викладачів у вигляді чіткого, зручного в користуванні Посібника для вчителів та Пакет ресурсів для вчителя.
1 2
1 2