Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Final Draft

   Final Draft допомагає студентам стати впевненими та ефективними письменниками та готує їх до успіху в університетському навчанні. Студенти знайомляться з риторичними режимами, академічною лексикою та структурами, необхідними для розвитку власного академічного голосу.

   Final Draft поєднує навички академічного письма, словниковий запас, моделі, граматику та спеціальний розділ про плагіат.

   Вивчитися академичному письму досить складно, але Final Draft дає студентам для цього усі необхідні інструменти. Навички письма та поглиблений аналіз моделей дають підґрунтя для розвитку. Лексика, колокації та фрази, а також детальна інформація про граматику письма готують учнів до курсів письма в коледжі. Студенти вчаться уникати плагіату в кожній главі кожного рівня. Цей цілеспрямований, довгостроковий фокус на уникненні плагіату допомагає забезпечити цим студентам можливість використовувати джерела та висвітлювати власні думки.

   Ключові риси:

  • Учні читають та аналізують як модельне написання, так і приклади у реальному світі, допомагаючи зрозуміти застосування академічної писемності поза класом.
  • Інформація та вправи з граматики письма, а також найпоширеніші граматичні помилки спрямовують учнів на більшу точність.
  • Студенти дізнаються, як уникнути плагіату (перефразовування, цитування тощо) у кожному розділі кожної книги.
  • Лексика, колокації та академічні фрази допомагають зробити письмо студентів більш природним.
  • Writing Skills Interactive - це ідеальне доповнення, що пропонує онлайн-інструктаж та практикування ключових навичок письма.