Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Get Ready for International Business

Курс ділової англійської мови для рівнів Pre-intermediate і Intermediate (A2-B1). Підходить для тих, хто знаходиться на початку кар'єрного шляху і в пошуку вивчення практичного та функціонального ділової мови.

Курс Get Ready for International Business готує учнів, які починають роботу в офісному середовищі, де використовується комунікативна ділова англійська мова. Курс пропонує користувачам вивчення функціональної англійської мови за міжнародним стандартом з ухилом на розвиток навичок розмовної мови та сприйняття мови на слух.

У кожному розділі представлені чотири сторінки базового матеріалу (переважно, завдання для аудіювання) і дві сторінки додаткового навчального матеріалу. Додаткові матеріали представлені параграфами «У бізнесі» і «Точки зору», в яких розкриваються основні аспекти міжнародного бізнесу. У зміст курсу входять завдання, схожі з екзаменаційними завданнями  BEC, а також практичні завдання екзаменаційного типу.

За допомогою електронної дошки, комп'ютера або проектора вчителі мають можливість використовувати цифрову версію підручника з вбудованими аудіозаписами. Get Ready for International Business це компактний курс вивчення ділової англійської мови, який кожному дає можливість досягти поставлених цілей. Матеріал для кожного рівня курсу розрахований приблизно на 60 навчальних годин і може бути легко адаптований під будь-який навчальний процес.

обидві версії підручника включають завдання, схожі з завданнями екзаменаційних тестувань BEC 
практичні завдання параграфа «У бізнесі» створюють реалістичну картину робочого середовища
в параграфі «Точки зору» відображені головні аспекти бізнесу на міжнародному рівні
практичні завдання граматичного довідника дозволяють вивчити головні правила граматики мови
міжнародний стандарт англійської мови
підручник також представлений в цифровому форматі, який зручний для роботи в класі