Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Open Mind

  Open Mind - це новаторський курс, який забезпечує студентів професійними, академічними і особистими вміннями, в яких вони мають потребу. В курсі розвинуті не тільки мовні навички, а й такі, які так важливі для учнів 21 століття, щоб бути більш обізнаним про суспільство і самих себе, впоратися з вимогами освіти і навчання, справлятися з викликами в роботі і кар'єрі.

  Курс пропонує гнучку комбінацію матеріалів для гарантії навчання студентів за допомогою різних джерел: читання змістовних текстів, розмовні та письмові проекти, високоякісне відео, робочі зошити онлайн для самостійного навчання, проектовані підручники.

  Характерні особливості:

  • Комплексний і гнучкий онлайн матеріал дає користувачам доступ до всього, що їм може знадобитися, в одному місці.
  • Підхід Life Skills дає можливість повторювати лексичний матеріал і при цьому надає шанс отримати важливі навички, необхідні в сучасному світі.
  • Візуалізований розворот на 2 сторінки відкриває кожен юніт, спираючись на цілі, орієнтованими на Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою.
  • Граматичні розділи пропонують покроковий аналіз форм і функцій.
  • Дається підтримка розмовних вправ функціональною мовою.
  • В кінці юнітів пропонуються розмовні і письмові проекти з самостійним і експертним оцінюванням.
1 2
1 2