Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Think

   Think - це динамічний курс, призначений для залучення учнів-підлітків і заставляючи їх думати. Поряд з розвитком мовних навичок учнів, він пропонує цілісний підхід до навчання: розвиток навичок мислення, спонукання їх задуматися про цінності і формування самооцінки. Теми вибираються так, щоб залучати і кидати виклик підліткам, розвиваючи їх уяву і забезпечуючи ефективне навчання. Вправи в стилі іспиту і поради допомагають студентам підготуватися до Кембриджського англійського, попереднього і першого. Цей курс, заснований на Cambridge English Corpus, відображає реальне використання мови, а розділи «Як правильно зрозуміти» допомагають учням уникнути поширених помилок.

Особливості курсу:

  • Кидає виклик своїм учням-підліткам і надихає їх на роздуми.
  • Письмові та усні вправи розвивають продуктивні навички.
  • Уроки 'THINK Exam' і екзаменаційні заняття готують студентів до Кембриджського англійського, попереднього, першого і просунутого рівнях.
  • Вправи з оцінкою робочого зошита і додаткові ідеї в Книзі Вчителя ідеально підходять для занять в класі з дітьми різних здібностей.
  • Гнучка цифрова підтримка включає в себе програмне забезпечення для презентацій в класі Presentation Plus, онлайн-книги та інтерактивні електронні книги.
1 2
1 2