Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Oxford Read and Imagine

   Серія книг Oxford Read and Imagine знайомить юних читачів з прекрасним світом захоплюючих історій. Разом з Розі, Беном, Дідусем і його роботом, Кланк, вирушайте на пошуки пригод в фантастичному фургоні. Дана серія книг створена, як мотиваційний спосіб використання англійської мови не тільки в навчальному класі, але і за його межами. Спостерігайте, як ростуть і розвиваються ваші учні разом з Розі і Беном. Тексти книг ретельно сортовані за рівнями складності, тому читачі можуть використовувати їх в якості додатку до основного курсу англійської мови або для самостійного читання.

   Серія Oxford Read and Imagine тісно взаємопов'язана з науково-популярної серією книг Oxford Read and Discover, тому учні мають можливість вивчати одну і ту ж тему крізь призму реальних фактів і художніх оповідань. У книзі Can you see Lions? вони познайомляться з історіями з африканського регіону Серенгеті, а в виданні Camouflage - дізнаються про здібності тварин ховатися в дикій природі.

   Учні можуть виконувати практичні завдання під час або після прочитання історій. Деякі завдання представлені для підготовки до Cambridge Young Learner Test. Ілюстровані словники та глосарії надають незамінну допомогу в формулюваннях незнайомих слів і виразів.

Для дітей від 3 до 7 років.
CEFR: A1-B1

1 2 ... 7
1 2 ... 7
  • Серія науково-популярних книг, розподілених на 9 рівнів складності, разом з якими ростуть і юні студенти
  • Книги перших трьох рівнів складності підходять для дітей дошкільного віку
  • Дивовижні історії пригод від Рози, Бена і Дідуся
  • Книги з 1 по 6 рівні тісно взаємопов'язані з серією книг Oxford Read and Discover Readers
  • Серед завдань, представлених в книгах є ті, які призначені для підготовки до Cambridge Young Learners Exam, а на 5 і 6 рівнях - до іспитів KET і PET
  • Аудіоматеріали, записані носіями англійської та американської англійської мови
  • Аудіозаписи у вільному доступі для рівнів Early Starter, Starter і Beginner
  • Деякі з друкованих видань також представлені в форматі електронних книг з анімаційними історіями, вбудованим словником і іграми
  • Книга для учителя з практичними завданнями і відповідями представлена в режимі онлайн