Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Project Fourth Edition

  Це нове видання бестселера Томаса Хатчінсона поєднує в собі всі аспекти, які так сподобалися студентам і викладачам в попередній редакції, з виходом нових цифрових компонентів і додаткових ресурсів, а також надає ще більшу підтримку вчителям, ніж будь-коли раніше.

  Вашим учням сподобається дивитися нові мультфільми з відомими героями - Міккі, Міллі, Мут і іншими. На більш складних рівнях курсу мультфільми замінюються театралізованими епізодами і фотоісторіями в підручнику. Для дітей, які люблять рухатися, пропонуються нові кумедні вправи для засвоєння правильної вимови, які можна знайти в книзі для учнів в розділі Pronunciation Bank. Інші учні будуть насолоджуватися читанням історій в великому Reading Bank.

  Навчальний посібник Project fourth edition надає всю необхідну підтримку вчителям, пропонуючи більш ефективне використання інтернет-ресурсів на уроках і даючи покрокове керівництво, як використовувати найкорисніші освітні сайти в Інтернеті.

Основні характеристики:

  • Випробувана методологія Project, якій довіряють вчителя по всьому світу.
  • iTools з новими мультфільмами і граматичними презентаціями.
  • Новий доповнений Reading Bank з розповідями, відповідними певному рівню.
  • Новий Pronunciation Bank як з вправами TPR (Total physical response), так і для індивідуальних занять.
  • Новий Test Generator, на основі якого можна створювати тести, розраховані на певний рівень ваших студентів.
  • Більше вправ з різними видами діяльності, в тому числі спрямованими на підготовку студентів до використання англійської мови в реальному світі.
1 2
1 2