Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

New Inside Out

  Оновлений курс для молоді та дорослих New Inside Out зберіг всі найкращі характеристики попереднього видання, серед них: індивідуально орієнтовані завдання по мовній практиці і чудова тематика.

Основні характеристики:

  • Кожен підручник для учня містить CD-ROM з інтерактивними практичними завданнями для відпрацювання навичок аудіювання і засвоєння лексики.
  • Поява рівня для початківців Beginner.
  • Нові сучасні захоплюючі теми.
  • Розділи Useful phrases, Vocabulary extra забезпечують студентів додатковою практикою.
  • Розширений розділ граматики вдало висвітлює основні мовні питання в той час, як розділ Grammar Extra резюмує всю інформацію.
  • Багатофункціональна книжка для вчителя Teacher's book містить необхідну інформацію для проведення цікавих, кваліфікованих уроків - замітки для вчителя, практичні підказки, ксерокопіруемие матеріали, а також CD з тестами, які можна редагувати.

Курс New Inside Out вмістив кращі аспекти оригінального курсу, але поєднав їх з абсолютно новими компонентами, які здатні заманити учнів, так і вчителів.

1 2
1 2