Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Оновлена онлайн-платформа для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови класів НУШ

Оновлена онлайн-платформа для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови класів НУШ

💡 Для вчителів англійської мови класів НУШ оновили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації. ЇЇ можна використовувати за посиланням: http://www.nus-english.com.ua/

👉 Платформу започаткували у 2018 році. Відтоді понад 20 000 вчителів англійської мови, які викладають у початкових класах, нею скористалися.

👉 Наразі додано розділ «Документи», що включає: навчальні програми з іноземних мов для 1-4 класів із посиланнями на ресурси, що можна використати протягом навчання; шкалу життєвих компетентностей “Cambridge Framework for Life Competencies” із описом умінь учнів початкових класів у межах компетентностей, детальним описом очікуваних результатів навчання на кінець 4 класу, а також практичні поради вчителю та готові завдання для розвитку відповідної компетентності на уроці англійської мови; “дорожню карту” (mapping), що зіставляє кожен онлайн-ресурс від Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English відповідно до тем програми НУШ і розвитку мовленнєвих умінь учнів.
Платформа створена у співпраці МОН, Британської Ради, Cambridge University Press, Cambridge Assessment English за підтримки компанії Лінгвіст. Вона є онлайн-частиною програми Міністерства з підготовки вчителів англійської для успішного старту реформи НУШ у початковій школі.

Інші статті