Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Найкращі телеграм канали для вивчення англійської мови.

Найкращі телеграм канали для вивчення англійської мови.

   Друзі, а Ви користуєтеся месенджером Telegram?

   Якщо ні, то радимо розглянути його завантаження та використання: в ньому існує багато цікавих каналів для вивчення та викладання англійської мови.

🧐 Розглянемо деякі з них:

 1.  Grade Teacher Training https://t.me/TCG19 Цей телеграм канал буде корисним для викладачів англійської. Тут ви знайдете корисні поради з методики викладання англійської мови, а також всю потрібну інформацію про міжнародні іспити.
 2.  Common Mistakes https://t.me/common_mistakes Хто б міг подумати, що з помилок, що допускають ті, хто вивчає англійську і нейтів спікери, можна створити цілий телеграм-канал з 14 000 підписників? Виявляється, можна. І навіть знайти та опублікувати більше 400 помилок. Слова, що плутають між собою, використовують неправильно та інші помилки. Правда, останню публікацію на каналі зробили в липні 2017, так що регулярні нагадування Ви отримувати не будете, зате зможете вивчити величезну кількість можливих помилок в англійській мові.
 3.  «Curiosity Tea» https://t.me/Curiosity_Tea Подужати цілу книгу англійською мовою може не кожен, а ось кілька абзаців на цікаву тему – до снаги навіть новачкові. До речі, для тих, хто хоче підтримувати свій рівень володіння англійською мовою на високому рівні, цей освітній канал також стане в пригоді.
 4.  TOEFL https://t.me/toefl - Цей канал призначений для тих, хто має намір здати TOEFL на найвищий бал і готовий щодня працювати над вдосконаленням своїх навичок.
 5.  Англійська https://t.me/wow_english Телеграм-канал із безліччю актуальних англійських ідіом і фраз для ділового листування, повсякденного спілкування, співбесіди, телефонної розмови чи, навіть, вступної промови. Щоденні добірки за різними темами додатково прокачають вокабуляр.
 6.  NotTheLesson https://t.me/notthelesson Цей канал веде справжній викладач англійської мови. У ньому він розбирає граматичні нюанси, розглядає типові помилки й дає чималу кількість корисних матеріалів.
 7.  Slang Bang! / Слэнг Бэнг! https://t.me/slangbang Канал для тих, хто вже більш-менш знайомий з англійською. Один із найбадьоріших каналів. Якщо хочеться щодня поповнювати свій словниковий запас сленговими фразами, що не зустрічаються в підручниках, радимо зазирнути в Slang Bang!
 8.  «Espresso English» https://t.me/EspressoEnglish Автор взяв на себе сміливість сказати, що на його каналі є все, що потрібно для вивчення англійської. Ми перевірили та найшли чимало стійких виразів, ідіом і сленгових слів із докладним поясненням, що будуть корисні для кожного, хто вивчає англійську мову.
 9.  Daily English https://t.me/dailystudy Корисний для поповнення словникового запасу. Щодня на каналі з'являються картки з англійськими словами та правилами граматики.
 10.  Вчи Англійську: Англійська мова https://t.me/eng_less Канал для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову.
 11. English Radio https://t.me/english_radio Канал, що більше підійде для тих, хто вже знає англійську на базовому рівні та хоче вдосконалюватися далі. Тут не вивчають правила, а увага зосереджена саме на лексиці - аудіозавдання, різні ідіоми, вивчення слів через пісні та навіть сленг.
 12.  Daily words https://t.me/dailyengwords Якщо є складнощі із запам'ятовуванням англійських слів, то цей канал допоможе з цим новим методом – мнемотехнікою.
 13.  Lingva.skills https://t.me/lingvaskills Офіційний Телеграм–канал наймасовішого освітнього проекту України. Отримуйте свою щоденну порцію корисної англійської! А ще вчіть англійську БЕЗКОШТОВНО за унікальною авторською методикою.
 14.  Англійський акцент https://t.me/Engaccent Англійська за допомогою улюблених серіалів.
 15.  Quiz Masters https://t.me/QuizMasters Захоплюючі вікторини з англійської.
 16.  Англійська в опитуваннях https://t.me/FlexingEnglish Беручи участь в опитуваннях, опанування англійської мови пройде, непомітно, як стверджують автори каналу!
 17.  Your Perfect English https://t.me/eng_perfection І ще один авторський канал - від лінгвіста-перекладачки на ім'я Єва. Особливу увагу дівчина приділяє граматиці, лексиці в контексті та вимові. Для рівня Intermediate і вище.
 18.  Story https://t.me/one_story Для тих, хто вже більш-менш освоївся в англійській, підійде колекція текстів англомовних письменників. Тут представлена коротка анотація того, що ви будете читати та приблизно кількість часу, що піде на це.
 19.  Гапонова и её английский https://t.me/gaponova Теж не найтиповіший спосіб вивчення мови, але крім звичайних добірок зі словами, Олена Гапонова, автор каналу, відшукує різні статті (як розважальні, так і розслідування) англійською. Поєднується корисне з корисним!


😎 Англійська мова в Телеграмі – чудова можливість удосконалити свої навички та дізнатися багато чого нового в досить-таки інтерактивній формі!)

Інші статті