Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Боти для удосконалення англійської

Боти для удосконалення англійської
     Друзі, а ви знаєте, що існують боти для удосконалення англійської (бот - спеціальна програма, що виконує автоматично і/або за заданим розкладом певні дії через ті ж інтерфейси, що й звичайний користувач)?

З ними є нагода практикувати іноземну кожен день без залежності від певного розкладу.

🤓 За допомогою бота можна вивчити англійську, не залишаючи Telegram. Програма надасть можливість дізнатися як звичайні, так і сленгові слова, поповнити словниковий запас фразами для повсякденного спілкування, вивчити мовні, лексичні правила.

Боти можуть надавати посилання на популярні тексти англомовних письменників, допоміжні матеріали, можуть працювати перекладачем, дозволяючи швидко перекласти слово на англійську або навпаки. Програми пропонують доступні уроки, правила англійської мови.

😎 Перевагами використання ботів для вивчення англійської є по-перше, персональне навчання (у класі обмежені можливості практикувати розмову один на один із викладачем, отримувати від нього зворотний зв’язок).

По-друге: ігрове навчання, мотивація (чат-програми – це та сама гейміфікація (кумедні функції, нагороди, що використовує бот для вивчення англійської. Ці функції роблять додаток цікавим і кумедним).

По-третє, доступність 24/7 (коли ви відчуваєте, що хочете попрактикувати англійську, ваш чат-бот буде до ваших послуг. Ви отримаєте миттєву відповідь на будь-яке питання, зможете брати участь декілька годин поспіль).

✊ У процесі аналізу перевірено близько 20 ботів. Більшість із них не реагують на команди, деякі дублюють функції сервісів, що популярні поза Telegram.

Тож, ми обрали 4 найцікавіші, на нашу думку, боти для вас:

1️⃣ Оригінальний, багатофункціональний ботAndy English Bot @andyrobot. Із дружнім ботом Andy можна не просто поговорити англійською, але й позайматися: виконати кілька вправ, запитати про цікаві нові слова або граматику, пограти в ігри. Він може без проблем підтримувати просту розмову, задавати питання. З ним можна спілкуватися в Телерам, хоч це обмежена демо-версія. Бажано завантажити його додаток для iOS або Android. Але напрацьовувати словниковий запас і проходити вправи по граматиці можна прямо в Telegram. Особливо цікавою є гра «Опиши емодзі». Бот дає емодзі, а вам потрібно написати, що це таке. Цікаво, що бот веде статистику ваших успіхів. Він покаже, скільки днів ви вже займаєтеся, скільки нових слів вивчили за останній тиждень і весь час навчання, а також загальну кількість пройдених уроків із граматики. В якості додаткового інструменту навчання Andy-бот підійде відмінно. В налаштуваннях бота ви можете вказати інтенсивність тренувань. Є кілька варіантів: кожен день, кожні 2-3 дні та раз в тиждень. Залежно від обраної інтенсивності бот буде надсилати вправи на граматику та нові слова для вивчення.

2️⃣ Гарним варіантом для поліпшення граматичних навичок і розуміння, наскільки добре ви володієте мовою, може стати Learn English Grammar @ThePirate_bot. Професійний бот для щоденного вивчення англійської. Повноцінна програма, що адаптується під вас за допомогою розумних алгоритмів. Достатньо буде пройти невеличкий тест і бот автоматично підбере індивідуальну програму навчання, що відповідає вашому рівню знань, проаналізує ефективність. Представлені розділи граматики від звичайної постановки питання до непрямої мови та модальних дієслів.

3️⃣ Для закріплення отриманих знань потрібен досить яскравий приклад. Так, цікавий бот @slovarikbot дозволяє вивчати слова прямо в контексті їх використання, миттєво здатний знайти декілька прикладів вживання того чи іншого слова в мультфільмах і фільмах. Надає вибір слів, з якого потрібно вибрати одне або вводите власне слово, потім бот знаходить його, надсилає вам аудіо-повідомлення з правильною вимовою цього слова. Щоб закріпити результат, бот відправляє відео з фрагментом мультфільму, в якому зустрічається слово, що ви шукаєте. Найчастіше бот показує кілька фрагментів із обраним словом. Після цього він дає можливість пошукати слово в контексті інших фільмів або вибрати інше слово. Для дорослих такий бот - відмінний спосіб поєднати приємне з корисним. Згадуємо мультики, повеселимося і навчатимемося одночасно. Для дітей - можливість почати вивчення мови. Можна використовувати його всім учням із рівнем англійської Intermediate і нижче. Слова, що пропонує бот, входять до списку необхідного активного словникового запасу, а ігрова форма вивчення допоможе краще розібратися з контекстом.

4️⃣ Щоб кожного дня отримувати нові знання, вивчати лексику, скористайтеся @LennyEnglishBot. Кожного дня бот буде надсилати певний набір слів, а підбираються вони відповідно до кривої забування Еббінгауза, що показує, скільки інформації залишається в пам'яті з перебігом часу.

😊 Сподіваємося, ця добірка надихнула вас підписатися на кілька ботів і почати користуватися ними, адже це дійсно цікаво. Завантажуйте Telegram, якщо у вас його немає на смартфоні, і подружіться з ними)
Інші статті